Продавец Гранде Дольче, ТОВ развивает свой бизнес на Prom.ua 3 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
УкраинаКиеввул. Костянтинівська, 73
+380 44 5850058
+380 50 0500820
+380 50 4479769
+380 50 4248125
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Інгредієнти для пекарів та кондитерів
Корзина

Norte-Eurocao

NORTE-EUROCAO виробляє інгредієнти для виробників хлібобулочних виробів, тістечок, печива та морозива з 1974 року.
Після кількох придбань та зростання ця компанія стала одним з лідерів ринку. Продукція компанії виробляється в чотирьох виробничих центрах, кожен спеціалізується на різній групі продуктів: жири та наповнювачі, порошкоподібні вироби, шоколадні цукерки та спреди, кондитерського декору та начинки.

Орієнтована на спеціалізацію відповідно до потреб ринку та споживачів, будь то промисловість, дистрибуція чи роздрібний ринок.

Починаючи з 2004 року, компанія входить до групи Holdfood Group, яка також працює в галузі промислових емульгаторів, що забезпечує надзвичайно корисну технічну базу для розробок та застосувань клієнтів NORTE-EUROCAO.

Хоча основна присутність на іберійському ринку, NORTE-EUROCAO також розвинув і важливу експортну діяльність завдяки своїй гнучкості та конкурентоспроможності в хлібопекарській промисловості.

1 2
1 2
NORTE-EUROCAO виробляє напівфабрикати для виробників хлібобулочних виробів, тістечок, печива та морозива з 1974 року.